KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12191368
nr 1219 1368
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färgetsning, 34/75, Signerad, bladets mått: 70x50
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:40:50
25/11 13:12:23
James Coignard
Läs mer om James Coignard